TRAVEL CONSULTANT MICE

Pro našeho klienta, cestovní agenturu se specializací na management služebních cest, incentivní akce, teambuildingy, konference, kongresy a všechny další typy akcí, které firemní zákazníci z celé Evropy potřebují, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Travel consultant MICE.

Náplň práce:

  • naučíte se plánovat všechny typy firemních akcí od A do Z
  • jako součást rostoucího týmu, se budete podílet na přípravě, plánování a realizaci incentivních akcí jak v ČR, tak po celém světě
  • budete v každodenním kontaktu s klienty a aktivně jim budete nabízet požadované služby v rámci plánovaného eventu jako je skupinové ubytování, pronájem konferenčních prostor, catering, ale i letenky, jízdenky, transfery, cestovní pojištění apod.
  • budete pracovat s různými rezervačními systémy a komunikovat s desítkami dodavatelů v ČR i v zahraničí
  • vaše práce bude náročná na organizaci času a schopnost se rychle orientovat v různých fázích zakázek, protože budete pracovat na více projektech v jeden moment

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou v oblasti cestovního ruchu
  • předchozí zkušenosti v cestovním ruchu jsou výhodou
  • chuť učit se novým věcem
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka pro komunikace na denní bázi s klienty i dodavateli
  • další jazyky jsou výhodou
  • schopnost multitasking (zvládat práci na více projektech současně)
  • znalost práce na PC (Excel, PowerPoint, Word)
  • dobré vyjednávací schopnosti
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • hrubou mzdu v rozpětí 35 – 50 000 Kč dle zkušeností
  • zábavnou a různorodou práci ve skvělém kolektivu na který se můžete vždy spolehnout
  • práci s lidmi a aktivní účast na akcích klientů
  • pravidelnou komunikaci a zdokonalení komunikace v cizím jazyce
  • další vzdělávání a osobní růst hlavně v oblasti technologií a produktů dodavatelů
  • možnost kariérního postupu
  • možnost práce z domova
  • sickdays
  • finanční bonusy / prémie
  • firemní akce
  • pružnou pracovní dobu
  • pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • místo výkonu práce v moderním pracovním prostředí Praha Řeporyje

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha-Řeporyje

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 35000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé