TRANSPORT COORDINATOR

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje pro své klienty po celé Evropě logistická řešení a zaměřuje se na mezinárodní silniční a námořní přepravy, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Transport Coordinator

Náplň práce:

  • plánování mezinárodních silničních a námořních přeprav / short sea / po Evropě
  • zpracování cenových nabídek
  • komunikace s partnery, zákazníky a dopravci
  • zpracování příslušné administrativy, pravidelný reporting
  • podíl na řešení reklamací a škod

Požadujeme:

  • min. SŠ (v oboru logistiky výhodou)
  • zkušenosti v podobné pozici výhodou – není podmínkou
  • znalost AJ na pokročilé úrovni
  • schopnost práce na počítači (Microsoft Word, Excel)
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikaci s lidmi, flexibilita, spolehlivost, cílevědomost, pečlivost atd...

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní přepravní a logistické společnosti
  • dynamickou a zajímavou práci
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • možnost profesního rozvoje a osobního růstu
  • nadstandardní finanční podmínky
  • pevný měsíční plat
  • stravenkový paušál, roční jízdenka MHD, možnost využívat firemní slevy, firemní notebook a telefon
  • místo výkonu práce v Business Centru, Kostelecká 879/59, 196 00 Praha 9

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé