TESTER EMBEDDED SYSTÉMŮ

Pro našeho klienta, tým vývojových inženýrů pracujících se zájmem na různých řešeních v oblastech hardware, software, FPGA, DSP a RF vývoje a jejich výsledky práce najdete v dnešních embedded systémech, testovacích a měřicích systémech a nejmodernějších komunikačních zařízeních, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Náplň práce:

  • vytváření a provádění testů HW, SW a jednotlivých požadavků v kombinaci s embedded systémy
  • vytváření testovacích plánů a testovacích případů pro nové a stávající funkce
  • automatizace a optimalizace testovacích procesů
  • analýza systémových požadavků a chyb nalezených v procesu testování
  • tvorba testovací dokumentace

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
  • zkušenost na pozici testera embedded systému je výhodou
  • praxe s řízením kvality ve vývoji HW nebo SW
  • znalost procesů testování HW, SW
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce, schopnost komunikovat v týmu česky (slovensky)
  • vysoká míra kritického a konstruktivního myšlení

Nabízíme:

  • možnost spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • práci ve skvělém týmu
  • přístup do HW laboratoře v Brně
  • zázemí kanceláře (kuchyňka s občerstvením, sprcha, stojany na kola, posilovna)
  • odpovídající mzdové ohodnocení – je na vzájemné domluvě
  • flexibilní pracovní dobu
  • výuku jazyků – momentálně zejména NJ, ale i AJ
  • přesah do jiných HW/SW oborů
  • místo výkonu práce v Brně

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Brno

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé