STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost založená roku 1845, která se zabývá inovativní skladovací technikou a jako jeden z mála dodavatelů kompletní skladovací techniky vyrábí regálové, přepravkové, kompletační a přepravní systémy pro všechny obory. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Strategického nákupčího / Strategic buyer.

Náplň práce:

  • komunikace s dodavateli a zajištění smluvních podmínek
  • vyhledávání, řízení a rozvoj dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • komunikace s odděleními napříč společností
  • participace na tvorbě nákupní strategie – hodnocení dodavatelů
  • pečlivé řízení dodávek na jednotlivé projekty
  • řešení reklamací s dodavateli

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • praxe na pozici v nákupním oddělení – výhodou
  • AJ nebo NJ – min. B2, slovem i písmem
  • ovládání MS Office na středně pokročilé úrovni
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost dotáhnou věci do konce
  • týmového ducha

Nabízíme:

  • perspektivu dlouhodobé spolupráce na hlavní pracovní poměr v nadnárodní společnosti
  • motivující Fixní mzda + provize
  • firemní notebook, mobilní telefon a stravenky
  • 25 dnů dovolené po prvním odpracovaném roce
  • příspěvek na penzijní připojištění po první odpracovaném roce
  • možnost částečného home office
  • místo výkonu práce v Horních Počernicích a Zlínský kraj

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Horní Počernice

Plat: 40000 - 60000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé