SKLADNÍK / PRODEJCE PRO POBOČKU JIHLAVA

Pro našeho klienta obchodní společnost patřící mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladník/prodejce na pobočku v Břeclavi.

Náplň práce:

  • prodej a poradenství zákazníkům
  • příjem a uložení zboží ve skladu
  • pozice je vhodná spíše pro muže, protože se často manipuluje s těžšími předměty

Požadujeme:

  • dokončené SŠ/SOU vzdělání.
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.
  • schopnost komunikace se zákazníky
  • základní uživatelskou znalost PC
  • pečlivost a zodpovědnost
  • znalost sortimentu výhodou

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr a zázemí stabilní společnosti v Břeclavi a Kyjově
  • volné víkendy – pracovní doba je od pondělí do pátku na jednu směnu
  • přátelský kolektiv
  • nástupní mzdu od 30 000 Kč/měsíc dle zkušeností
  • vzdělávání a osobní rozvoj
  • příspěvek na stravování 82 kč/den, příspěvek na zdraví a volný čas Cafeterii Benefit plus.
  • příspěvek k osobním a pracovním výročím
  • zaměstnanecké slevy na sortiment společnosti
  • rekondiční volno

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Jihlava

Plat: 30000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé