PROJECT MANAGER PRO DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Pro našeho klienta, společnost, která je předním dodavatelem chytrého řešení pro správu budov a domácností, hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJECT MANAGER PRO DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Náplň práce:

  • konzultace a spolupráce při přípravě projektů u klientů z řad developerů
  • příprava nabídek a sestavení prezentací pro developerské projekty
  • koordinace a dohled nad průběhem svěřených projektů
  • kontrola jednotlivých částí projektu a průběhu stavby
  • komunikace s klientem a všemi účastníky v rámci projektu
  • spolupráce na výběrových řízeních a s technologickými partnery
  • odpovědnost za řízení a provoz budoucí pobočky v Praze

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti v oblasti prodeje řešení pro developerské projekty
  • ochotu min. 1 rok práce v Basecampu v Českých Budějovicích, následně přesun na pobočku v Praze
  • znalosti z oboru technologií, zkušenost ze stavebnictví, obchodu popř. marketingu jsou výhodou (znalost průběhu staveb)
  • schopnost aktivně komunikovat v AJ
  • schopnost managementu projektových prací a znalost projektového řízení - zadávat úkoly a jejich následná kontrola
  • motivace a tah na branku pro dotažení dlouhodobých projektů
  • komunikační schopnosti a obchodní dovednosti

Nabízíme:

  • plný úvazek s možností smlouvy na dobu neurčitou
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • stát se součástí velkých developerských projektů
  • odborné zaškolení, špičkové know-how a zkušenosti leadra v oboru
  • práce v nejmodernějším Officu - vlastní kavárna, bar, sauna a posilovna
  • firemní akce a zaměstnanecké slevy
  • další firemní benefity
  • místo výkonu práce v Č. Budějovicích po dobu 1 roku a následně v Praze

Je to jedinečná možnost být součástí týmu, který mění svět!

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: České Budějovice

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé