OBCHODNÍK

Pro našeho klienta, společnost, která je globálním dodavatelem laboratorních přístrojů a zaměřuje se na výzkum, vývoj a výrobu vědeckých a laboratorních zařízení pro kapalinovou chromatografii. Hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodníka, kterého baví práce v moderním prostředí, a který bude přinášet nové nápady a využívat nové technologie

Náplň práce:

  • zpracování přijatých zakázek do podnikového systému
  • komunikace se zákazníkem emailem/telefonicky – v 95% angličtina
  • interní komunikace – výroba/R&D/marketing/expedice
  • proaktivní komunikace se zákazníky
  • účast na mezinárodních výstavách
  • obchodní myšlení
  • profesionální komunikace

Požadujeme:

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání
  • praxe v oboru – výhodou
  • znalost angličtiny na vysoké úrovni
  • strukturované myšlení, pečlivost, dobré komunikační schopnosti v anglickém/českém jazyce
  • schopnost učit se nové věci o technických produktech
  • samostatnost, přesvědčivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • dovolená 5 týdnů
  • 13. plat
  • stravenky
  • mobilní telefon, notebook
  • moderní prostředí
  • místo výkonu práce v Chrašťanech u Prahy ( 6 min. autobusem od metra Zličín)

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Chrášťany

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé