MANAŽER STAVBY VYSOKORYCHLOSTNÍCH TRATÍ

Pro našeho klienta, státní organizaci, která již 19 let plní funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Manažera stavby vysokorychlostních tratí

Náplň práce:

  • vedení a příprava investičních staveb v pozici hlavního inženýra stavby vysokorychlostních tratí
  • řízení zakázek vztažených ke konkrétními úseku vysokorychlostní trati na rameni Praha – Brno – Ostrava v průběhu projekční přípravy
  • účast na výrobních poradách a projednávání připravované investice se samosprávami
  • vedení jednání se zhotoviteli dokumentací, orgány státní správy, samosprávy a veřejností
  • kontrola prováděných prací a jejich přejímky
  • řešení technických problémů při přípravě
  • jedná se o týmovou práci s velkými požadavky na komunikační dovednosti

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • znalost cizího jazyka je výhodou (AJ, NJ, FR)
  • zkušenosti s pozemním stavitelstvím
  • uživatelská znalost programu: Word, Excel, Outlook, CAD (MicroStation nebo AutoCAD)
  • výhodou je základní orientace v legislativě týkající se staveb drah
  • výhodou je znalost principů Building Information Modeling nebo Building Information Management (BIM)
  • znalost stavebního zákona vítána
  • zkušenosti s činností na dráze vítány
  • praxe s vedením/řízením zakázek výhodou
  • proaktivní přístup, analytické a systémové myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost a flexibilita
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • logické myšlení a argumentace
  • ochota řešit nestandardní situace a problémy
  • schopnost organizovat, vyjednávat a řešit konflikty
  • ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat, zájem o obor

Nabízíme

  • zázemí stabilní státní organizace
  • možnost rozšíření znalostí v rámci drážní problematiky
  • 6 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod/týdně
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Hradec Králové

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé