CESTOVNÍ PORADCE S NĚMČINOU

Pro našeho klienta, společnost, která byla založena roku 1965 ve Švýcarsku, v současné době je předním evropským poskytovatelem kvalitních rekreačních domů a apartmánů a ohlíží se za mnoha úspěšnými dekádami a zkušenostmi získanými v oblasti rekreačního pronájmu, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Cestovního poradce s němčinou.

Náplň práce:

  • zprostředkování rezervace Interhome objektů
  • poradentství a podpora v průběhu pobytu
  • komunikace s klienty
  • poradenství s výběrem vhodného rekreačního objektu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • znalost německého jazyka na minimální úrovni C1 a komunikativní znalost anglického jazyka B2
  • uživatelská znalost práce s PC, SAP znalost výhodou
  • schopnost samostatného úsudku a optimismus
  • chuť učit se novým věcem
  • komunikaci s lidmi, flexibilita, spolehlivost, cílevědomost, pečlivost atd...

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek, DPČ
  • pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na neurčito
  • vstupní zaškolení a další školení v průběhu celého roku
  • stravenky v hodnotě 120 Kč/směnu
  • 25 dnů dovolené (navýšení po 3 letech)
  • 10-50% slevu na veškeré objekty z našeho portfolia
  • Study trips
  • částečně dotovaná Multisport karta nebo příspěvek na Sodexo Flexi kartu
  • firemní akce a teambuildingové aktivity
  • bonusový systém
  • Místo výkonu práce Praha – Karlín

Firma: JISTU recruitment s.r.o.

Kontakt: Ing. Dita SUKUPOVÁ
Podolská 2746/35
628 00 Brno - Líšeň

Telefon: 604197580

Místo práce: Praha 8

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr

Plat: 40000 - 45000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé